note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

به طور کلی کسانی که آشنایی مختصری با ماهیت رژیم پهلوی و نوع رسیدگی های قضایی زمان شاه داشته باشند به خوبی این مطلب را تایید می کنند که ساختار حاکم اجازه استقلال به قوه قضائیه را نمی داد و این نهاد همانند سایر نهاد ها به شدت تحت تأثیر ماهیت رژیم پهلوی بود . از زمان قاجار تا دوره مصدق و در انتها رژیم پهلوی تلاش های بسیاری توسط حقوقدانان برای اصلاح این نهاد مهم صورت پذیرفت ولی متأسفانه مهم ترین نیاز یک دادگاه، که همانا استقلال قاضی در صدور رای می باشد میسر نشد.

به گزارش ایسنا بناربر اعلام تهران مدافع پس از انقلاب شکوهمند اسلامی علیرغم مشکلات عدیده‌ای که وجود داشت و عدم وجود قانون اساسی، با تلاش‌های بسیار و پس از تصویب قانون اساسی بالاخره قوه‌قضاییه مستقل تشکیل گردید و طبق قانون اجازه نفوذ به دادگاه از همه سلب شده و در موارد مذکور در قانون، دادگاه‌ها به صورت علنی تشکیل شده و این نقطه عطفی در تاریخ رسیدگی‌های قضائی در ایران شد. امروزه آحاد ملت ایران با فراغ بال و با اعتماد کامل به سیستم و بدنه قوه قضائی پرونده‌های خود را مطرح می‌کنند که تعداد زیاد دادخواست‌ها و شکوائیه‌ها و مراجعات مکرر مردم به دادگاه‌ها نشان از اعتماد ایشان به قوه قضائیه است. در کنار قاضی مستقل، مهم‌ترین نیاز یک فرد وجود وکیل مستقل برای مشاوره حقوقی است و وکیل و قاضی دو بال فرشته عدالت هستند تا در کنار هم احقاق حق کنند و این هدف مقدس را دنبال کنند.

فی الحال مؤسسه حقوقی تهران مدافع با بهره‌گیری از مجرب‌ترین وکلای پایه یک دادگستری در کلیه امور خانواده و طلاق توافقی و امور حقوقی مانند وکیل چک و امور کیفری با داشتن و ثبتی آماده ارائه خدمات به آحاد ملت شریف ایران است. بهبود روند رسیدگی‌های قضائی در ایران پس از انقلاب شکوهمند اسلامی مؤسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کارگیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل غرب تهران که هر یک در حوزه‌ای خاص تخصص و تجربه‌ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می‌نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به مؤسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت ۶ نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد.

مؤسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جایی که ممکن است حضور موکل منتفی است و همه‌ی کارها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و با توجه به در دسترس بودن وکلای مؤسسه در صورت هرگونه ابهام می‌تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

انتهای رپرتاژ خبری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار