http://adl-iran.ir/images/322.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دادگستری شهرستان اهر گفت: بزرگترین مجتمع تولیدی قند و تصفیه شکر بخش خصوصی کشور در شهرستان اهر با حمایت دستگاه قضایی استان به چرخه تولید بازگشت.

حجت‌الاسلام محمدعلی نظری با بیان این‌که در راستای تأکیدات ویژه ریاست عالی قوه قضائیه و سیاست های تحولی قوه قضائیه یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع است، اظهار کرد: در این راستا با مدیریت رئیس کل دادگستری استان اقدامات خوبی انجام شده که یکی از این مسایل رفع مشکلات بزرگترین مجتمع تولیدی قند و تصفیه شکر بخش خصوصی کشور در شهرستان اهر است.

وی افزود: تکمیل و اجرای این کارخانه عظیم از سال 97 به دلیل طرح پرونده های قضایی و حقوقی از سوی شرکت کشت وصنعت مغان با مشکل مواجه شده و عملا نصب تجهیزات و ماشین آلات متوقف شده بود که با ورود و پیگیری دستگاه قضایی استان و رایزنی با طرفین عملیات اجرایی این پروژه عظیم تولیدی در شهرک صنعتی اهر آغاز شد.

وی ادامه داد: این مجتمع عظیم تولیدی با ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰تن شکر و ۲۰۰تن قند در روز در زمینی به مساحت پنجاه هزار مترو زیربنای بیست و هشت هزار مترمربع در فاز یک شهرک صنعتی اهر در حال اجرا بوده و تاکنون برای این کارخانه ۴ میلیون یورو و ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان این‌که وجود این واحد عظیم تولیدی ظرفیتی مناسب برای اشتغال جوانان منطقه به شمار می‌رود، اضافه کرد: با رفع مشکل و تکمیل این واحد بزرگ تولیدی و آغاز به کار آن واحد تولیدی بزرگ زمینه برای اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر فراهم می شود.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار