http://adl-iran.ir/images/322.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/مازندرانجانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از آزاد سازی ۳۰ هزار مترمریع از زمین های زراعی و کشاورزی شهرستان سوادکوه از چنگ زمین خواران خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سیدموسی حسینی در باره جزئیات این خبر اظهار کرد: به منظور حمایت از بخش کشاورزی، طرح جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان سوادکوه به اجرا در آمد.

وی، تصریح کرد: در اجرای این طرح پس از هماهنگی های قضائی، با همکاری نمایندگان اداره جهاد کشاورزی نسبت به تخریب دیوارکشی ها و ساخت وسازهای غیر مجاز در حریم زمین های مورد نظر اقدام شد.

حسینی در ادامه اظهار داشت: در اجرای این طرح ۳۰ هزار مترمریع از اراضی کشاورزی از چنگ زمین خواران آزاد و در اختیار بخش کشاورزی و زراعی آن شهرستان قرار گرفت و متجاوزان نیز پس از تشکیل پرونده به مرجهع قضائی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین با اشاره به این که تجاوز به اراضی ملی و کشاورزی تجاوز به حقوق همه مردم است، تصریح کرد: هرگونه تصرف و ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین های کشاورزی موجب اخلال در خودکفایی در بخش کشاورزی خواهد شد.

حسینی با بیان این که زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند، از مردم خواست: قبل از خرید و یا اقدام به ساخت و ساز حتما از مراجع قانونی آن اقدام کنند.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار