http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/قممعاون استاندار قم گفت: در جهت تنظیم بازار، ۴۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت ۱۴ هزار تومان در قم ذخیره شد.

مهرداد غضنفری امروز در جلسه تنظیم بازار استان با اشاره به اهمیت تامین مواذ غذایی در استان گفت: با پیگیری انجام شده ذخیره سازی مواد غذایی مورد نیاز استان در قم تا یک سال انجام شده است.

معاون هماهنگی امو اقتصادی استاندار قم افزود: این مواد غذایی شامل شکر و مرغ و روغن و برنج است و به مرور در اختیار مراکز فروش و اصناف توزیعی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به نوسانات موجود و در جهت تنظیم بازار، ۴۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت ۱۴ هزار تومان در قم ذخیره شده است.

غضنفری بیان کرد: با همراهی اداره کل غله و صنعت معدن و تجارت در جهت تامین ۶۰۰ تن برنج از سهم استان است که تا هفته آینده این سهمیه با قیمت مصوب وارد قم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: روغن نباتی مورد نیاز برای یکسال در سطح استان قم ۱۵۰۰ تن ارزیابی شد که این مقدار نیز تامین شده و ۵۰۰ تن از آن وارد استان شده و تا پایان هفته آینده ۱۰۰۰ تن وارد استان می‌شود.

معاون هماهنگی امو اقتصادی استاندار قم با اشاره به مصرف ۶۴۰ تن شکر در طول ماه در قم عنوان کرد: یکی دیگر از اقدامات تامین و ذخیره‌سازی شکر است که در این باره شکر با قیمت مصوب ۸۷۰۰ تومان در سطح استان توزیع می‌شود.

وی گفت: اخلال در بازار به هیچ عنوان پذیرفته نیست و با افرادی که به هر شکل موجب اخلال شوند برخورد قضائی می‌شود، همچنین تشدید نظارت بر بازار در جهت جلوگیری از تنش و التهاب امری ضروری است.

غضنفری در پایان گفت:  همه مدیران و مسئولان در قبال تامین مایحتاج مردم و ایجاد تعادل در بازار دارای وظایف مهمی هستند و باید در تنظیم بازار به حقوق تولیدکننده و مصرف کننده و توزیع کننده توجه شود.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار