http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/لرستانمعاون مشترکین شرکت آب و فاضلاب لرستان از شناسایی بیش از ۴۰۰۰ انشعاب غیرمجاز آب در استان خبر داد.

مرتضی یاراحمدی امروز چهارم مهرماه گفت: یکی از وظایف شرکت آب و فاضلاب آبرسانی اصولی و صحیح به مشترکان شهری و روستایی خود را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون با الحاق شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تلاش پرسنل آب و فاضلاب در این مسیر دوچندان شده است، اضافه کرد: آبرسانی در مناطق روستایی با مشکلاتی از جمله صعب العبور بودن منطقه، عدم همکاری برخی از روستاییان با این شرکت و...مواجه شد ولی معضلی که بیش از پیش بر سر راه خدمات رسانی این شرکت بوده  استفاده برخی از شهروندان از انشعابات غیر مجاز است.

معاون مشترکین شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: این شهروندان علاوه براین که خساراتی به شبکه آبرسانی وارد می‌کنند موجب تضییع حقوق سایر شهروندان هم خواهند شد.

یاراحمدی در خصوص عواقب استفاده از انشعاب غیرمجاز برخی از شهروندان گفت: پس از شناسایی انشعاب غیرمجاز به مالکان آنها تذکر کتبی داده شده و اگر نسبت به جمع آوری آن اقدامی نکنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی عنوان کرد: ما دارای فرهنگ غنی هستیم  و می دانیم که برای ترویج یک فرهنگ صحیح نیاز به مشارکت همگانی است به همین دلیل از همه هم استانی‌های فهیم درخواست می کنیم که در این مسیر ما را یاری رسانند.

معاون مشترکین شرکت آب و فاضلاب لرستان  بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۰۰۰  فقره انشعاب غیرمجاز در سطح استان شناسایی وبه مجاز تبدیل شده است.وکیل گیلان-رشت 
  


 

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار