http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/مرکزیرییس کل دادگستری استان مرکزی گفت: طرح ملی هر مسجد یک حقوقدان به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم با چالش مواجه شده است.

حجت الاسلام سید عبد المهدی موسوی در حاشیه سفر به شازند و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام این شهرستان، حضور در بیت امام جمعه و ملاقات با اعضای شورای تامین شازند، بازدید از ساختمان‌های دادگستری و حضور در محاکم دادگستری این شهرستان اظهار کرد: این بازدیدها به منظور توسعه خدمات قضایی به مردم و رصد و نظارت و مدیریت عملکرد حوزه های قضایی و سنجش میزان رضایتمندی مردم انجام می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه برای حقوق مردم و حفظ حقوق عامه ارزش و اهمیت بالایی قائلیم، گفت: در این بازدیدها تحقق حقوق عامه و رعایت حرمت و احترام مردم و تامین امنیت مردم به ویژه امنیت خاصی که در شهرستان شازند مدنظر است، توسط دستگاه قضا مورد ارزیابی قرار می گیرد.

موسوی تصریح کرد: قبل از حضور در شهرستان، فراوانی دعاوی و شکایات مردم را بررسی کردیم تا راهکارها برای رفاه حال مردم و تسریع در رسیدگی‌ها اخذ شود و رضایتمندی مردم را افزایش دهیم.

وی در خصوص ملاقات با مردم و حل مشکلات حقوقی و قضایی آنها، اظهار کرد: قوه قضاییه یک طرح ملی در نظر دارد که با عنوان هر مسجد یک حقوقدان طراحی شده ولی در شرایط کرونایی فعلی در کشور که متاسفانه رو به افزایش است اجرای این طرح ملی مشکل شده است، اما هر سه شنبه تمام روسا و معاونین دادگستری کل استان طبق پروتکل های بهداشتی با مردم دیدار دارند و در کنار آن، درب اتاق روسا و معاونین در تمام روزهای هفته باز است و امیدواریم از این طریق مشکلات حقوقی و قضایی مردم را حل کنیم.

موسوی تاکید کرد: لازم است مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند، خیلی دشوار است که در روزها و ماه‌های آتی بهترین عزیزان خود را از دست بدهیم. به خاطر خود و نزدیکانمان به سلامت یکدیگر کمک کنیم چراکه زندگی در کنار عزیزان معنا پیدا می‌کند.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار