http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/زنجانمعاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از کشف انبار غیرمجاز نگه‌داری تخم‌مرغ در زنجان خبر داد.

اسماعیل مسلمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به کشف انبار غیرمجاز نگه‌داری تخم‌مرغ، اظهار کرد: طی بازرسی‌های صورت گرفته توسط بازرسان سازمان، یک انبار نگه‌داری تخم‌مرغ که به صورت غیرمجاز و بدون اخذ پروانه کسب و عدم درج انبار در سامانه، اقدام به نگه‌داری تخم‌مرغ می‌کرد، کشف و با آن برخورد شد.

وی افزود: این انبار با دستور مقام قضایی و با حضور عوامل انتظامی شناسایی و پرونده تخلف آن به تعزیرات حکومتی ارسال شد؛ تخلف صورت گرفته در این انبار به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال بوده است.

این مسئول ادامه داد: بعد از کشف انبار احتکار کالا، تشکیل پرونده انجام شده و به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود و بر اساس تصمیم قاضی تعزیرات حکومتی حکم مورد نظر برای فرد متخلف صادر خواهد شد.

مسلمی با اشاره به طرح بازرسی اصناف تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح از همراهی ناظران افتخاری نیز بهره خواهیم برد. علاوه‌ بر آن سامانه ۱۲۴ و نیز سامانه اینترنتی «آپ» به‌صورت شبانه‌روزی آماده ثبت شکایات مردمی است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خاطرنشان کرد: نظارت بر صدور و ارائه فاکتور فروش معتبر توسط واحدهای پوشاک و کفش، رعایت درصد سود مجاز در عمده و خرده‌فروشی‌ها، جلوگیری از عرضه کالاهای غیراستاندارد، برخورد قانونی با کالاهای قاچاق در سطح بازار از فعالیت‌های مهم بازرسی است.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار