http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/آذربایجان شرقیرئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به شیوع بیماری منحوس کرونا در جامعه و ایجاد برخی مشکلات و محدودیت‌ها، بیان کرد: در راستای رفع مشکلات پیش آمده به دلیل این موضوع اقدامات بسیار خوبی از طریق دستگاه قضایی در استان انجام شده است.

موسی خلیل الهی در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته بزرگداشت قوه قضائیه، با تاکید بر اینکه اقدامات انجام شده در حوزه‌های قضایی باید به اطلاع مردم رسانده شود، اظهار کرد: هفته قوه قضائیه فرصتی مناسب برای اطلاع رسانی دستاوردهای قوه قضائیه و تشریح اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه پناهگاهی برای مردم است، افزود: دادگستری استان یکی از دستگاه‌هایی است که در بخش‌های مختلف با اقشار مردم در ارتباط بوده و این امر به منزله اهمیت و نقش قوه قضائیه در جامعه است.

وی تاکید کرد: با توجه به اهمیت نقش قوه قضائیه در جامعه، خود را موظف به حمایت از حقوق قانونی مردم می‌دانیم.

به گزارش روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی، خلیل الهی در ادامه با اشاره به شعار سال 99 مبنی بر سال «جهش تولید» خاطرنشان کرد: یکی از اصلی‌ترین وظیفه قوه قضائیه در کنار حمایت از حقوق عامه مردم، حمایت از تولید و تولید کنندگان و مبارزه با مفاسد اقتصادی برای رفع موانع تولید و تحقق جهش تولید است.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی در استان در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید و سرمایه گذاران اقدامات مناسبی از ابتدای سال تاکنون به منظور رفع موانع تولید انجام داده است.

وی در خاتمه بیان کرد: طی هفته قوه قضائیه در کنار دیگر برنامه ها از تعدادی قضات و کارمندان نمونه در سطح کشوری و استانی تجلیل خواهد شد.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار