note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

click here ایسنا/کرمانشاهدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از صدور دستور قضایی ممانعت از ساخت و ساز در پارک شرقی کرمانشاه خبر داد.

شهرام کرمی پس از بازدید امروز(چهارم فروردین) خود از محل ساخت و ساز غیرمجاز در پارک شرقی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای صیانت از حقوق عامه شهروندان کرمانشاهی بازدیدی از تخلف صورت گرفته در پارک شرقی داشتیم و بررسی‌های لازم انجام شد.

وی بااشاره به پی کنی و دیوارکشی انجام شده در این پارک، اعلام کرد: متخلفین با استفاده از فرصت تعطیلات نوروزی و قصور برخی دستگاه های اجرایی اقدام به تصرف بخش هایی از این پارک کرده‌اند.

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه متصرفین قصد تبدیل بخش‌هایی از این پارک به قبرستان را داشتند، افزود: طبق اعلام دستگاه های ذیربط هیچگونه مجوزی برای این اقدام صادر نشده است.

مدعی العموم کرمانشاه تصریح کرد: براین اساس، دستور قضایی مبنی بر ممانعت از ساخت و ساز و رفع آثار تصرف شده در این پارک صادر شد.

کرمی تاکید کرد: همچنین دستگاه قضایی استان با متخلفین و دستگاه هایی که در این خصوص کوتاهی کرده‌اند، برخورد خواهد داشت.

وی در پایان بااشاره به تلاش چندسال گذشته میراث فرهنگی استان برای ثبت مجموعه تاریخی تاق بستان، اظهار کرد: از آنجایی که تخلف صورت گرفته پارک شرقی در حریم این اثر باستانی قراردارد و می‌تواند به عنوان مانعی در تحقق ثبت جهانی اثر مطرح شود، با این تخلف برخورد خواهیم کرد.وکیل گیلان-رشت 

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار