note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

http://dvd36.nawapolnawapol.com/16-azithromycin-und.php ایسنا/اصفهان نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: دادستان نجف آباد تشخیص داد در این شرایط، خرید لباس، آجیل و تنقلات برای مردم ضروری نیست و در تصمیمی به موقع دستور به تعطیلی واحدهای غیر ضروری بازار نجف آباد را داد.

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: مردم باید باور کنند که در شرایط خاصی قرار گرفته ایم. تعطیلی ادارات و به دنبال آن کاهش حجم تردد مردم تاثیر بسزایی در کنترل انتشار ویروس کرونا داشت.

وی با تاکید بر لزوم بسته بودن بازارها در این شرایط، اظهار کرد: تعطیلی مراکز تجاری، فروشگاه ها، بازار و مغازه ها از الزامات پیشگیری ابتلای شهروندان به ویروس کرونا است.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با حمایت از دستور دادستان نجف آباد مبنی بر تعطیلی بازار این شهر، گفت: در چنین شرایطی دادستان به عنوان مدعی العموم باید به قضیه ورود پیدا می کرد که این اتفاق افتاد و تصمیم درستی اتخاذ کرد. در این اوضاع دادستان یا باید دست روی دست بگذارد یا به وظیفه ذاتی خود عمل کرده و به نمایندگی از تمام مردم تصمیم بگیرد.

ابوترابی ادامه داد: دادستان نجف آباد تشخیص داد در این شرایط، خرید لباس، آجیل و تنقلات برای مردم ضرورتی ندارد و در تصمیمی به موقع دستور به تعطیلی واحدهای غیر ضروری بازار نجف آباد را داد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استاندار، فرماندار نجف آباد، همه مسئولان و مردم باید بدانند که قوه قضائیه مستقل است و هر کسی در هر مقامی از تصمیم دادستان تمرد کند مرتکب جرم شده و دو تا سه سال حبس برایش در نظر گرفته می شود.

وی گفت: نباید فراموش کنیم مسئولانی که الان در موضع تصمیم گیری هستند، اگر تصمیم غیر کارشناسانه بگیرند مسئولیت آن تصمیم متوجه آن هاست و قطعا تحت پیگرد قضایی قرار می گیرند، کما اینکه در ماجرای سیلاب دروازه قرآن شیراز تمام کسانی که به نوعی دخیل بودند به مراجع قضایی احضار شدند.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر به همین منوال پیش برویم و مغازه ها باز باشند، در آینده ای نه چندان دور به این نتیجه می‌رسیم که همه مغازه بسته شوند و باید هزینه های بعد از تعطیلی را هم بپردازیم. در شهرستان نجف آباد نباید فقط بازار، ملاک تعطیلی قرار بگیرد. تمام مغازه های غیر ضروری در این شرایط باید تعطیل شوند. در این باره فرماندار تابع دستور استاندار است و استاندار هم صراحتا اعلام کرده که تصمیم گیری با شخص رییس جمهور است.

ابوترابی گفت: تصمیم دادستان در راستای پیشگیری از شیوع کرونا، با توجه به بضاعت و امکاناتی که داریم عاقلانه ترین تصمیم است و منفعت این تصمیم در ابتدا به کسبه بازار می رسد. مردم باید بپذیرند که حضور و تجمع آنها در بازار به خطر انداختن جان خود و اعضای خانواده شان است. دید و بازدید های را باید مردم لغو کنند تا از ابتلای بیشتر به ویروس کرونا جلوگیری شود.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار