note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

http://autoconfig.cigliola.eu.org/88-comprar-hidroxicloroquina.php ایسنا/کرمانشاهرئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: بزودی با تشکیل ستاد جرائم خاص با تمام توان به جنگ کسانی می‌رویم که در استان جرائم خشن مرتکب می‌شوند.

 پرویز توسلی زاده در مراسم تودیع و معارفه دادستان کرمانشاه که امروز(28 اسفند) برگزارشد، بااشاره به برخی اقدامات مهم انجام شده در دادگستری استان کرمانشاه طی شش ماه گذشته، اظهار کرد:  در این مدت در بخش‌های مختلف موفقیت‌های خوبی بدست آوردیم که سال آینده نیز با قدرت آنها را ادامه خواهیم داد.

وی تلاش برای کاهش پرونده‌های موجود در دستگاه قضایی استان را از جمله این اقدامات برشمرد و گفت: زمانی که پرونده‌ها روی هم انباشته و تعداد آنها زیاد شود، مطالبات مردمی نیز افزایش می‌یابد، لذا در این مدت بدنبال مدیریت این بخش بودیم.

رئیس کل دادگستری استان یکی راهکارهای کاهش پرونده‌های موجود در دادسرا را تعیین تکلیف پرونده‌های مسن اعلام کرد و گفت: 18 هزار پرونده که تاریخ آنها مربوط به قبل از دی سال 1397 بود را تعیین تکلیف کردیم.

وی از تلاش برای کاهش تعداد پرونده‌های ورودی به دادگستری استان هم خبرداد و افزود: برای تحقق این هدف بدنبال آن هستیم تا میزان اختلافات بین مردم را به حداقل و سازش بین آنها را به حداکثر برسانیم که این مسئله علاوه بر کاهش تعداد پرونده‌های ورودی به دادگستری، باعث می‌شود مردم بیشتر به کسب و کار و زندگی شخصی خود سرگرم شوند، لذا در این راه از ظرفیت همه نهادهای حکومتی و مردمی هم استفاده می‌کنیم.
 
توسلی زاده افزود: در این رابطه پیشگیری در بخش کیفری و افزایش آگاهی حقوقی مردم در بخش حقوقی از مسائل مورد توجهی است که بصورت جدی آن را دنبال می‌کنیم.

وی در ادامه از برنامه ریزی برای برخورد جدی با مرتکبین جرائم خشن در استان خبرداد و گفت: از مجموع کل جرائمی که در استان داریم، 10 درصد آن مربوط به جرائم خاص است که به منظور برخورد با مرتکبین اینگونه جرائم در سال جدید ستاد جرائم خاص را در استان راه اندازی خواهیم کرد و با تمام توان به جنگ کسانی می‌رویم که مرتکب جرایم خشن می‌شوند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با تاکید براینکه میزان ورودی زندان‌های کرمانشاه نیز باید کاهش پیداکند، اعلام کرد: زندان باید جایی برای همین 10 درصد مرتکبین جرائم خشن باشد.

وی یادآورشد: به منظور کاهش جمعیت کیفری زندان های استان تا جایی که امکان پذیر باشد از زندان و برخورد کیفری اجتناب می‌کنیم.

توسلی زاده با تاکید بر مقابله جدی با فساد اقتصادی در استان، عنوان کرد: یکی از اولویت های جدی مورد توجه ما مقابله با فساد اقتصادی است، لذا فساد چه در درون و چه در بیرون دستگاه قضایی باشد، قابل قبول نیست.

وی توجه به حقوق عامه و پاسخگویی به درخواست ها و توقعات مردم را از دیگر مسائل مود تاکید دستگاه قضایی استان اعلام کرد.

رئیس کل دادگستری استان در بخش دیگری از سخنانش به وظایف سنگین دستگاه قضا در کشور اشاره کرد و گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری در بیاناتشان عنوان کرده‌اند، اگر نظام بخواهد موفق باشد، قوه قضائیه باید یک قوه علمی و مبتنی بر کار کارشناسی باشد.

توسلی زاده به تایید سند تحول دستگاه قضایی از سوی مقام معظم رهبری هم اشاره کرد و افزود: طبق این سند دستگاه قضایی باید خود را با اقتضائات گام دوم انقلاب همراه  کرده و در بخش قضایی کارایی نظام ارتقاء پیدا کند که این مسئله در دستور کار دستگاه قضایی استان نیز قرار دارد.

در این مراسم شهرام کرمی به عنوان دادستان جدید مرکز استان معرفی و از زحمات محمدحسین صادقی دادستان پیشین قدردانی شد.وکیل گیلان-رشت
 

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار