note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

شورای عالی قضایی عراق امروز،‌ دوشنبه از اتخاذ تدابیر حقوقی در حق آن دسته از مبتلایان به کرونا خبر داد که از همکاری با بخش پزشکی در مورد درمان‌ و نیز قرنطینه شدن‌ سرباز می‌زنند.

به گزارش ایسنا،‌ به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، شورای عالی قضایی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد، طبق احکام ماده ۳۶۸ قانون مجازات تدابیر حقوقی را در حق کسانی در نظر گرفته که با انتشار اخبار کذب درباره ابتلا به کرونا یا به شوخی گرفتن خطر آن باعث شیوع آن شده و نیز شهروندان را به تجمعات به هر نحوی فرا می‌خوانند.

این در حالی است که کمیته امور دیوانی به شماره ۵۵ مصوب ۲۰۲۰ هرگونه تجمع را در این شرایط بحرانی ممنوع کرده است.

این نهاد افزود: به طرف‌های امنیتی مربوطه دستور اکید داده شده تا ممنوعیت آمد و شد را به طور کامل اجرایی کرده و تمام متخلفان را بازداشت کنند. همچنین با همکاری دادگاه‌ها نحوه اجرای ممنوعیت آمد و شد پیگیری خواهد شد.

ماده ۳۶۸ قانون مجازات شماره ۱۱۱ مصوب سال ۱۹۶۹ سه سال زندان را در حق کسانی در نظر گرفته که عمدا عملا اقدام به انتشار  بیماری خطرناکی می‌کنند که زندگی افراد را به مخاطره می‌اندازد.

انتهاب پیام

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار