note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

kupiteelku.ru/languages/vuj-hydroxychloroquin-vs.php رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: ثبت و ارسال لایحه حقوقی به صورت غیرحضوری، امکان پذیر شد.

http://m3u8.savedeo.com/ne-comprar-chloroquine-diphosphate.php به گزارش ایسنا، عیسی زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات دستگاه قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: امکان ثبت و ارسال غیرحضوری لوایح حقوقی به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در کارتابل وکلا در سامانه خدمات الکترونیک قضایی (عدل ایران) فراهم شده است.

وی ضمن اشاره به دستور آیت‎ الله رئیسی در جلسه هفته گذشته شورای عالی قوه قضائیه مبنی بر استفاده حداکثری از فناوری و سامانه‎های برخط تصریح کرد: با عملیاتی شدن این خدمت جدید در کنار امکان ثبت و ارسال غیرحضوری شکوائیه و دادخواست که از سنوات گذشته فراهم بوده است، پیش بینی می‌شود تا میزان زیادی از مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و محاکم کاسته شود.

وی اضافه کرد: تنها در روز ۲۵ اسفند ماه (یعنی روز اول راه اندازی این خدمت جدید) از مجموع ۴۹۷۳ لایحه ثبت شده توسط وکلا، تعداد ۹۷۲ مورد یعنی بیش از ۲۰ درصد از آن با استفاده از سامانه جدید و به صورت خودکاربری ارسال شده است که با همه گیر شدن و اطلاع رسانی قطعا این درصد در روز‌های آتی بسیار بیشتر خواهد شد.

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه افزود: در جهت استفاده هر چه بیشتر از فناوری در دستگاه قضایی، تا پایان سال جاری «خدمت خودکاربری کامل وکلا و نمایندگان حقوقی سازمان‌ها و ادارات» اجرایی شده و این عزیزان می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکان نسبت به ثبت و ارسال مستقیم دادخواست، شکوایه و لوایح خود به مراجع قضایی نمایند. وی ابراز امیدواری کرد که این امر تاثیر بسزایی در کاهش مراجعات به دستگاه قضایی و افزایش رضایت مندی مراجعین داشته باشد.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار