note 7 arama kaydı düzenleme drivers samsung galaxy s5 mini como descobrir cep telefonu geolocalisation portable samsung galaxy s5

http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

در سومین هفته از اسفندماه 98 شاهد انتشار خبرهای مهمی از حوزه‌های مختلف حقوقی و قضائی از سوی مسئولان و کارشناسان این حوزه بودیم که مهمترین آنها خبر "برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محتکران ماسک و اقلام بهداشتی" با توجه به شیوع ویروس کرونا بود.

به گزارش ایسنا، این خبر مروری است بر پربازدیدترین خبرهای حقوقی و قضائی ایسنا در هفته‌ای که سپری شد.

source site پربازدیدترین خبر حقوقی این هفته ایسنا به برگزاری اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محتکران ماسک و اقلام بهداشتی در شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور اختصاص داشت.

usbcinvestments.com/images/tyjih-come-comprare-zithromax.php نماینده دادستان:‌ تقاضای اشد مجازات را برای متهمان دارم/ 19 اسفند؛ جلسه بعدی دادگاه متهمان

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

به گزارش ایسنا، روز شنبه مورخ ۱۷ اسفند ماه نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محتکران ماسک و اقلام بهداشتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

نماینده دادستان در این جلسه ضمن تشریح مشخصات متهمان پرونده گفت: متهم ردیف اول رضا ستوده فرزند یدالله متولد سال ۵۳، باسواد، پزشک عمومی و بازداشت از تاریخ ۷ اسفند ماه ۹۸ می‌باشد و نامبردگان در حالی که از وجود بیماری کرونا در کشور مطلع شدند باید این اقلام را به وزارت بهداشت تحویل می‌دادند، اما دنبال مشتریانی برای کسب سود بیشتر بودند.

وی افزود: متهمان هتل‌های شمالی تهران را برای سکونت انتخاب کرده بودند که قریب به چندین هزار تب سنجخریداری و در هتل دپو می‌کنند که تمامی اقلام کشف و ضبط و متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

دومین خبر پربازدید هفته در رابطه با دستگیری عاملان انتشار گسترده تصاویر برهنه در اینستاگرام از سوی دادسرای ارشاد اعلام بود.

دستگیری عاملان انتشار گسترده تصاویر برهنه در اینستاگرام

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

دادسرای ارشاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مجرمانی که در ازای دریافت پول، تصاویر مستهجن را در بستر اینستاگرام منتشر می‌کردند، با دستور دادسرای جرائم امنیت اخلاقی بازداشت شدند.‏

اغلب صاحبان این تصاویر شنیع، افراد ثروتمندی بودند که در یک فضای بسیار اشرافی و مرفه، اقدام به گرفتن عکس‌های برهنه و مبتذل کرده بودند.

مجرمان با صفحات چندین ساله‏ و مبتذل خود، مشغول سودجویی، اشاعه‌ی فحشا و اشرافی‌گری در سطح جامعه بودند.

سومین خبر پربازدید حقوقی و قضائی ایسنا در این هفته مربوط به حوزه تعزیرات و از قول مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران بود.

فروش خودرو ۵ درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

مدیرکل تعزیرات استان تهران گفت: از آنجایی که سازمان‌های مسئول مبنای قیمتی مشخصی برای خودرو تعیین نکردند سازمان متبوعش نمی‌تواند با گرانفروشی چارچرخ ها در بازار برخورد کند.

به گزارش ایسنا، محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره گرانی خودرودر بازار، گفت: از آنجایی که در حال حاضر مبنای قیمتی مشخصی برای خودرو وجود ندارد، نمی‌توان با گرانفروشی در بازار برخورد کرد زیرا سازمان تعزیرات برای برخورد با گرانفروشان باید مبنای قیمتی داشته باشد.

اسفنانی اظهارات برخی مسئولان مبنی بر اینکه فروش آنها ۵ درصد زیر قیمت بازار است را حرفی نادرست و غیرحقوقی دانست و اظهار کرد: مگر قیمت بازار را می توان مبنای بهای خودرو دانست، ممکن است در روزهای آینده قیمت این کالا در بازار ۱۰ برابر بهای فعلی شود.

خبر پربازدید بعدی مربوط به هشدار دادستان کل کشور در خصوص نقل قول‌های مغایر واقعیت برخی از مسئولین و اشخاص در خصوص بیماری کرونا بود.

اطلاعیه دادستان کل کشور درباره اعلام آمار مربوط به کرونا

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

دادستان کل کشور در رابطه با اعلام آمار و ارقام در خصوص بیماری کرونا از سوی افراد غیرمسئول اطلاعیه‌ای صادر کرد.

با توجه به برخی اظهارات و نقل قول‌های غیرمسئولانه و بعضا مغایر واقعیت روزهای اخیر توسط تعدادی از مدیران و مسئولین و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی در بخش‌های دولتی و عمومی، در محافل و نشست‌های مختلف رسمی و اداری و نیز انتشار اینگونه مطالب در رسانه‌های عمومی و سایر رسانه‌های مکتوب، دیداری، شنیداری و شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی نسبت به آمار مرتبط با بیماری کوید ۱۹ (کرونا)که موجب تشویش اذهان عمومی، برهم زدن امنیت روانی جامعه، تزلزل آفرینی در اعتماد و انسجام اجتماعی و اخلال در فرآیند ارائه خدمت در نظام سلامت و سایر عرصه‌های مدیریتی کشور شود، علاوه بر اینکه بموجب مواد ۲۸۶، ۶۹۸ و ۷۴۶ قانون مجازات اسلامی (تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده) عملی مجرمانه و مستوجب تعقیب قضایی و مجازات است، تبعات نگران کننده ای را بدنبال دارد.

پربازدیدترین خبر بعدی به پیام تسلیت دادستان کل کشور به رئیس سازمان زندان‌ها بود.

دادستان کل کشور درگذشت برادر و برادرزاده رئیس سازمان زندان‌ها را تسلیت گفت

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

دادستان کل کشور در پیامی درگذشت برادر و برادرزاده رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را تسلیت گفت.

ابراهیم رییسی: مسببین و عاملین جنایات‎ اخیر در هند مجازات شوند

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

سید ابراهیم رییسی رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قوه قضاییه در این هفته از دستگاه قضایی هندخواست با مجازات مسببین و عاملین جنایات‎ اخیر در این کشور اجازه ندهد به جان و مال مظلومان تعرض شود.

خبر پربازدید بعدی در رابطه با اولین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو بود.

شرکت عظیم خودرو جمعا حدود ۱۳۰۰ شاکی دارد

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

اولین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، قاضی کاشانکی در ابتدای جلسه بیان کرد: این پرونده جمعا حدود ۱۳۰۰ شاکی دارد. این پرونده 4 متهم دارد و در این جلسه کیفرخواست پرونده توسط نماینده دادستان قرائت شد.

خبر پربازدید دیگر حقوقی این هفته مربوط به نامه جمعی از وکلای دادگستری به رئیس جمهور بود.

نامه جمعی از وکلا به رئیس جمهور درباره مهار کرونا در گیلان

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

جمعی از وکلای دادگستری و اعضای کانون‌های وکلای دادگستری ایران در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در استان گیلان، خواستار گسیل امکانات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان و اجرای قاطعانه محدودیت سفر به این استان شدند.

خبرهای بعدی نیز جزء پربازدیدترین خبرهای حقوقی و قضائی ایسنا در سومین هفته اسفند بودند:

اطلاعیه دادستانی تهران در خصوص منتشر کنندگان اخبار کذب

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

دادستانی تهراندر خصوص منتشر کنندگان اخبار کذباطلاعیه‌ای منتشر و اعلام کرد: با لحاظ وجود در شرایط حساس کنونی و ضرورت ارائه اطلاعات واقعی در خصوص این بیماری و جلوگیری از اضطراب، ناامنی، تشویش اذهان عمومی و حفظ نظم عمومی (که هدف همیشگی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده)، دکتر القاصی دادستان عمومی و انقلاب تهران، با توجه به انطباق موضوع معنون با ماده 746 قانون مجازات اسلامی و نیز بند 11 از ماده 6 قانون مطبوعات و در راستای مواد 98 و 671 قانون آ. د.ک، دستور قضایی صادر تا نسبت به شناسایی، مستند سازی و احضار عوامل سازنده و منتشر کنندگان اخبار کذب (از جمله کانال‌های خبری، پیج های اینستاگرام، سایتها و سایر منابع خبری) به همراه شناسایی منشاهای اصلی و منتشر و تشکیل پرونده قضایی اقدام گردد.

حذف اسکن اثر انگشت سردفتر در تایید نهایی اسناد

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

نایب رییس کانون سردفتران و دفتریاران از حذف اسکن اثر انگشت سردفتردر تایید نهایی اسناد خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد عظیمیان در این رابطه اظهار کرد: متعاقب پیگیری‌های مکرر هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران تهران از تاریخ ۳/ ۱۲/ ۹۸ و همچنین نامه‌های متعددی که از سوی کانون‌های استانی سراسر کشور واصل شده، در نهایت دکتر خداییان، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور موافقت کردند اسکن اثر انگشت سردفتر در تایید نهایی اسناد حذف شود و به حالت تعلیق درآید.

پیام تسلیت رئیس سازمان ثبت اسناد در پی درگذشت حجت الاسلام خلفی

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

ذبیح الله خدائیان، معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین خلفی معاون قضایی قوه قضاییه را تسلیت گفت.

ستاد مقابله با کرونا باید با ریاست رئیس‌جمهور تشکیل جلسه دهد

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

رییس قوه قضاییهدر جلسه ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: ستاد مبارزه با کرونا در سطح عالی‌ترین مسئولین کشور است، یعنی اینکه این ستاد عالی است و باید علی‌القاعده با ریاست رئیس‌جمهورتشکیل جلسه دهد و اجرا کردن مصوبات را پیگیری کند.

پاسخ «کدخدایی» به درخواست عده‌ای برای ابطال انتخابات در برخی از حوزه‌ها

پربازدیدترین خبرهای حقوقی در سومین هفته اسفندماه

سخنگوی شورای نگهبان گفت: هر گزارش و شکایتی که با عنوان تخلف برای شورا ارسال شده، لزوماً طبق قانون تخلف نیست. تخلف تنها مواردی است که در "قانون" جرم تلقی شده باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: در وانفسای حمله ویروس منحوس، کار در شورای نگهبان متوقف نبود و بررسی صحت انتخابات در حوزه‌های انتخابیه در حال انجام است که صحت برخی حوزه‌ها به استحضار مردم عزیز رسیده است.

نظر «کدخدایی» درباره نتایج حاصله از بازرسی حوزه انتخابیه زاهدان

سخنگوی شورای نگهباندر صفحه شخصی خود در توییتر گفت: نتایج حاصله از بازرسی در حوزه انتخابیه زاهداننشان از دقت عمل هیات نظارت در انجام وظایف نظارتی خود دارد.

تغییر محسوسی ایجاد نشد و معترضین نیز نتیجه انتخابات را پذیرفتند.

تشکر از همکاران مردمی نظارت بر انتخاباتوکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

instagram takipi al

آخرین اخبار