http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/کردستانرئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان در دستگاه قضایی استان منجر به رضایتمندی ارباب رجوع خواهد شد.

محمدرضا مترقب امروز (۲۷بهمن) در اولین جلسه هم اندیشی مسئولان قضایی استان کردستان که در سالن اجتماعات مجتمع قضایی شهید قدوسی سنندج برگزار شد، با اشاره به تاکیدات ریاست قوه قضاییه بر استفاده از ظرفیت نخبگان در دستگاه قضایی، اظهار کرد: کمیته ای در دادگستری استان کردستان تشکیل شده تا با شناسایی نخبگان استان از وجود آن ها در ارتقای برنامه ها در جهت رضایتنمدی ارباب رجوع استفاده کنند.

وی بر لزوم افزایش آگاهی های حقوقی جامعه و نهادینه کردن فرهنگ مشاوره تاکید کرد و افزود: قاضی ملزم به ارائه مشاوره حقوقی نیست چراکه واحد ارشاد و مشاوره حقوقی برای این امر در دادگستری استان کردستان فعال است و مردم باید از این طریق از اتلاف وقت و  هزینه خود جلوگیری کنند.

رئیس کل دادگستری استان کردستان، بیان کرد: دادگستری استان کردستان به دنبال راهکارهایی اجرایی بوده که با استفاده از پیشنهادات مفید نخبگان در جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان با امکانات موجود استفاده شود.

مترقب خاطرنشان کرد: ارتقای سطح خدمات قضایی در جامعه با کمک و همیاری نخبگان در دسترس است و امیدواریم با استفاده از این ظرفیت بالا رضایتمندی ارباب رجوع حاصل شود.

در ادامه این جلسه نخبگان حاضر در جلسه به ارائه پیشنهادات و مسایل مختلف پرداخته و راهکارهایی را در خصوص پیشبرد امور ارائه دادند.وکیل گیلان-رشت

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار