http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/آذربایجان شرقی نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در واکنش به شکایت شرکت مجری یکی از پروژه‌های شهر تبریز، جزئیات این شکایت را تشریح کرد.

سونیا اندیش در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بنده در راستای ایفای وظایف خود و به نمایندگی از مردم، مانند همکارانم در ابتدای شورا سوگند یاد کردیم که همواره حافظ منافع و حق و حقوق مردم و شهر باشیم.

وی ادامه داد: طی جلسه‌ی هفته‌ی گذشته، بنده در صحن علنی شورای اسلامی نسبت به تخلفات این شرکت تذکر دادم تا دستگاه‌ قضائی به آن ورود کرده و موضوع را بررسی کند.

وی تاکید کرد: معتقدم این قرارداد باید بررسی شود تا نسبت به حق و حقوق شهروندان و شهرداری که حامی مردم بوده و جهت توسعه‌ی شهری از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تلاش می‌کند، رسیدگی شود.

وی با اشاره به شکایت شرکت مجری پروژه از وی، گفت: ظاهرا این شرکت پیش دستی کرده و طبق رویه‌ی نامتعارف از بنده شکایت کرده است با این‌که دفتر این شرکت در شهرک ولیعصر مستقر است ولی به کلانتری منطقه‌ی طالقانی مراجعه و از بنده شکایت کرده است که ظاهرا پرونده‌ای نیز در آنجا پیدا نشده است.

وی با بیان این‌که تخلفات این شرکت در دست بررسی است، ادامه داد: البته دستگاه‌های نظارتی نیز نسبت به این موضوع ورود پیدا کرده اند و اقدامات خود را در این راستا انجام می‌دهند.

براساس این گزارش؛ سونیا اندیش، نایب رئیس شورای شهر تبریز که در جلسه علنی مورخ ۸ دی ماه، مستنداتی از تخلفات و ایرادات موجود در واگذاری پروژه پارک حاشیه ای تبریز و شکایات مردم از نحوه اجرای این طرح مطرح کرده و خواستار ورود نهادهای نظارتی به این قرارداد شده بود، با شکایت شرکت مجری پروژه مذکور، به کلانتری احضار شد.


http://adl-iran.ir/images/22.gif

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار