http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/همدانامروز همزمان با مراسم تشییع و خاک سپاری سردار رشید اسلام، مالک اشتر ایران و علمدار امام خامنه ای(مدظله العالی) شهید "سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی" حرکت دستجات عزاداری و سینه زنی با حضور اقشار مختلف مردم ملایر از میدان امام حسین(ع) به سمت میدان امام خمینی(ره) ملایر انجام شد.

 همه آمده بودند با چشمان اشکبار و بغضی در گلو، با دلی شکسته و قلبی محزون، آمدند چون با "حاج قاسم" رفاقتی از جنس عشق و صداقت داشتند و دارند، ملایری به میدان آمدند تا ضمن عرض تسلیت دوباره به رهبر خود، بگویند " سید علی" در نبود مالک اشترش احساس تنهایی نکند، همه آمدند و خیابان های ملایر را حسینیه شهید کربلا کردند.

مردمان این دیار همچون سایر مردمان غیرتی و عزتمند ایران زمین بیقرار عاشورایی دوباره است. ملایری ها آمدند و از فراق جگرسوز سردار جاودانه خود عزادرای کردند تا از آلام "سید علی" بکاهند و حماسه زینبی به پا کنند. این حضور یک قرار عاشقی، دلدادگی و تجدید پیمان و خواسته اصلی ملایری ها، انتقام گرفتن سخت از دشمنان بود.

انتقام خون قاسم سلیمانی حق مسلم و قانونی ماست

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی و نمانیده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی حق مسلم‌ و قانونی ماست و باید رزمندگان، نیروهای دفاعی و شورای عالی امنیت ملی برنامه ریز خاصی برای انتقام بجا و شایسته و متناسب داشته باشند.

محمد کاظمی با تأکید بر اینکه  ملت هم این انتظار را دارد و نباید فاصله زیادی تا انتقام ایجاد شود، افزود: باید به زودی شاهد انتقام و باز پس گیری خون به ناحق ریخته سردار سلیمانی و همرزمانش باشیم.

وی با اشاره به جانشین شدن سردار قا آنی به جای سپهبد شهید، افزود: سردار قا آنی در طول چند سال متوالی همراه ایشان بوده ، بنابراین که درس های لازم را از ایشان فرا گرفته است، قطعا سلاح سردار سلیمانی بر زمین نمی ماند و فکر و آرمان ایشان را هم رزمانشان تداوم می دهند.

نماینده ملایر با بیان اینکه خلاء حضور سردار سلیمانی بسیار مهم و جایگزین نشدنی است،‌ تاکید کرد: دوست و دشمن، هوش و ذکاوت سردار سلیمانی را تحسین می کردند و ترس و واهمه عجیبی از ایشان داشتند.

کاظمی این ترس اینقدر به اندام آنها لرزه انداخته بود که ترامپ این ترور وحشیانه و غیر خردمندانه را ساماندهی کرده و نظارت داشته است، این موضوع حکایت از بزرگی این مرد بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ منطقه دارد.

وی ‌اظهارکرد: همه مسئولین ما به صورت مرتب اعلام کردند که خواستار جنگ نیستند و به شدت از اینکه منطقه آشوب زده تر از این شود، امتناع می کنند، اما انتقام خون سردار سلیمانی حق مسلم و قانونی ماست.

نماینده ملایر خاطرنشان کرد: ترور ناجوانمردانه سردرا سپهبد سلیمانی با هیچ موازین بین المللی هم خوانی ندارد و هیچ منطق حقوقی، بین المللی و انسانی در پشت ترور شهید سلیمانی نیست، بنابراین انتقام خون شهید سلیمانی را حق مسلم ‌مان می دانیم.

دانش آموزان در میدان

مدیر آموزش و پرورش ملایر گفت: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ، استانداری و  فرمانداری ویژه شهرستان کلیه مدارس شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی برای حضور حداکثری فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آن ها در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نوبت صبح و بعد ازظهر تعطیل است.

هادی سلگی با تأکید بر شناخت این شهید بزرگوار و الگو قراردادن آن در جامعه، حضور دانش آموزان را در این مراسم کلاس درسی ماندگار و بزرگ دانست.

به گزارش ایسنا، چقدر باید وجود مقدس فردی اینقدر نظرکرده الهی باشد که 40 سال در زمان حیاتش در جبهه های حق علیه باطل منشأ خیر و برکت و مبارزه و پیروزی گردد و رفتنش هم انقلابی جهانی به پا کند!...

آرام بخواب سردار خستگی ناپذیر من! خون پاکت جانی تازه به قلب آزادیخواهان جهان دمید و اکنون دنیا آبستن حوادثی عظیم و قریب الوقوع است، همانطور که همرزمت فرمانده کل سپاه پاسداران امروز در آئین تشییع باشکوه و بی نظیر پیکر مطهرت در کرمان قول داد که: " انتقام می گیریم"...

امروز طومار خونخواهی تو در آئین تشییع پیکرت امضاء شد  و همگی بر این اعتقاد داشتند که اکنون کشور به یک برجام جدید نیاز دارد:" برنامه جامع انتقام ملی"...


http://adl-iran.ir/images/22.gif

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار