http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

ایسنا/مازندرانفرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه آسایش و آرامش، مهمترین مطالبه مردم از پلیس است، گفت: تعدی به حقوق مردم خط قرمز پلیس است.

سردار سید محمود میرفیضی در  تشریح این خبر گفت: یکی از مهمترین بسترهای پیشرفت، توسعه، تکامل و شکوفایی استعدادهای جامعه وجود آرامش و امنیت اجتماعی است و قانون‌گرایی یکی از مهمترین ابعاد آن به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه وجود قانون هر جامعه‌ای متناسب با نیازهای اجتماعی جامعه و منطبق با خواسته‌های عمومی مردم است، تصریح کرد: یکی از مهمترین بسترهای شکل‌گیری امنیت اجتماعی، اعتماد عمومی و جلب مشارکت های مردمی است.

فرمانده انتظامی مازندران مهمترین مطالبه مردم از پلیس را برقراری نظم، امنیت، آرامش و آسایش در جامعه برشمرد و گفت: نیروی انتظامی همواره حافظ جان، مال و ناموس مردم است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

میرفیضی با اشاره به اینکه دشمن همواره با تبلیغات سوء به دنبال ضعیف نشان دادن ثمرات انقلاب اسلامی است بر هوشیاری همگانی در مقابله با تبلیغات سوء دشمن تاکید کرد و افزود: مردم با حضور گسترده خود در همه عرصه‌ها وفاداری خود را به انقلاب و نظام ثابت کرده‌اند.

وی اخلال در نظم و امنیت اجتماعی را از مصادیق بارز جرم عنوان کرد و گفت: هرگونه اعتراض به قانون و هرگونه تجمعی باید در مسیر قانونی آن انجام شود و در این راستا نیز پلیس به وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد.

فرمانده انتظامی مازندران تعدی به حقوق مردم را خط قرمز پلیس برشمرد و خاطرنشان کرد: پلیس هرگز اجازه هر گونه فرصت طلبی را به اخلالگران در نظم و امنیت عموم نخواهد داد و قاطعانه با آنان برخورد قانونی می‌کند.

میرفیضی با قدردانی از مردم خوب، فهیم و قدرشناس استان مازندران در همکاری با پلیس از شناسایی و دستگیری تعداد معدودی از معاندین نظام و افرادی که با رفتارهای ناشایست خود سعی در ایجاد بی‌نظمی داشتند خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در حوادث اخیر شاهد هیچگونه اتفاق تلخی در استان نبوده ایم به مردم عزیز استان توصیه کرد: ضمن جدا کردن صف خود از صف اخلال گران در صورت شناسایی و مواجهه با افرادی که قصد اخلال در نظم و امنیت عمومی را دارند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.


http://adl-iran.ir/images/22.gif

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار