http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از کاهش چهار درصدی جرائم و افزایش ۲۱۳ درصدی کشف مواد مخدر در شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین بساطی امروز (یکشنبه) در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی با گرامیداشت یاد و خاطره  شهید "میلاد امینی"، شهید مدافع امنیت، اظهار کرد: محصول تلاش‌ها و عملیات‌های نیروی انتظامی امنیت است که بهای سنگینی برای برقراری و حفظ آن پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: ارزشمندترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم بوده، که حاصل از جان‌گذشتگی و ایثار مأموران حافظ امنیت است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه کاهش چهار درصدی جرائم در شهرستان نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته را یادآور شد و ادامه داد: با همکاری و تعامل همه حوزه‌های نیروی انتظامی و مراجع قضایی توانستیم در سطح شهرستان جرائم را کاهش دهیم.

بساطی با اشاره به موقعیت جغرافیایی جمهوری اسلامی، استان اصفهان و محور مواصلاتی شهرستان به کل کشور، گفت: در شهرستان کشف مواد مخدر ۲۱۳ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: تولید مواد مخدر در کشورهای همسایه و نزدیکی ایران به اروپا، کشورمان را به شاه‌راه انتقال و قاچاق مواد مخدر تبدیل کرده است و ستاد مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی در حال مبارزه با این معضل اجتماعی برای کل دنیا در مرزهای ایران است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه افزود: نیروی انتظامی شاهین‌شهر تلاش شبانه‌روزی در راستای مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان و تأمین امنیت سرمایه‌گذاران را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون در کشف و توقیف کالای قاچاق نیز موفق بوده‌ است.

بساطی، نهادها و دستگاه‌های متولی فرهنگ را به تلاش جهادی دعوت کرد و افزود: در راستای کاهش آمار نزاع و درگیری خیابانی، افزایش آستانه تحمل و تبیین روحیه ایثار و گذشت، هدفمندسازی امر به معروف و نهی از منکر، کاهش تصادفات درون شهری، رعایت حق تقدم و حقوق شهروندی در رانندگی به فرهنگ‌سازی غنی‌تر و پویاتری نیاز است.

وی فضای مجازی را جز جدایی‌ناپذیر زندگی روزمره عموم شهروندان دانست و افزود: فضای سایبری می‌تواند همان‌طور که فرصتی برای تبادل اطلاعات است تهدیدی برای حفظ امنیت شهروندان نیز باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، خاطرنشان کرد: پلیس پیشگیری از وقوع جرم و فتا برنامه‌ریزی‌های هدفمندی در راستای سالم‌سازی و قانون‌مداری فضای مجازی و سایبری داشته و به مرحله اجرا نیز درآورده‌اند.


http://adl-iran.ir/images/22.gif

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار