http://adl-iran.ir/images/321.jpg

http://adl-iran.ir/images/22.gif

اقتدار در قوه قضائیه بر پایه عدالت کام محرومان را شیرین کرده است

معاون حقوقی قوه قضائیه با اشاره به اینکه در جلوگیری از فساد و مفسدان اقتصادی کوتاه نیامده و عدالت باید زنده نگه داشته شود، گفت: اقتدار در قوه قضائیه بر پایه عدالت ، کام محرمان و پا برهنگان را شیرین کرده است.

به گزارش ایسنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان جاسک، گفت: اکنون می بینیم بیشترین وام های کلان در کشور مربوط به افراد منتصب به برخی افراد خاص بوده است.

وی با بیان اینکه این دست ها را به تعبیر رئیس قوه قضائیه که دست درازی به بیت المال کرده اند باید از بازو قطع شوند نه از مچ دست ، ادامه داد: امام با کمک مردم انقلاب کردند و هدف از انقلاب چه بوده است پس باید در جلوگیری از فساد و مفسدان اقتصادی کوتاه نیامده و عدالت باید زنده نگه داشته شود.
معاون حقوقی قوه قضائیه گفت: در این مدت چند ماهه انتصاب آیت الله رئیسی در گرو برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی بیشتر کام ملت را شیرین کرده و این میسر نبوده مگر اینکه نفوذهای درون دستگاه قضا شناسایی و دستگیر شدند و پاکسازی همراه با شفاف سازی صورت گرفته است و این روند ادامه دارد.
مصدق اضافه کرد: قوانین نیازمند برخی اصلاحات و تدوین می باشد که در برقراری نظم و عدالت باعث استحکام و اقتدار قوه قضائیه را نشان می دهد.
گفتنی است، در پایان این جلسه برخی مسئولین مطالبی را در خصوص شترهای سرگردان و تعیین تکلیف پروژه هدایت آب های سطحی که مشتمل از زیر سازی ، جدول کشی ، آسفالت که توسط پیمانکار انجام نگرفته و مرتکب تخلف  شده است، خواستار پیگیری آن شدند.


http://adl-iran.ir/images/22.gif

isna header

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار